Hakkımızda

2003 yılında Mimar Kenan ÇİNKAY tarafından kurulan, inşaat, proje tasarım, restarasyon, toplu konut ve bireysel konut inşa çalışmaları yürüten Kenan Yapı Mimarlık, sektördeki tecrübelerini ve çalışmalarını emlak gayri menkul kiralama ve satış danışmanlık hizmetleri vererek sürdürmektedir. Bu amaçla 10.10.2010 tarihinde gayri menkul danışmanlık hizmetlerini yürütebilmek amacıyla Sait ÇİNKAY önderliğinde Antakya'da yeni bir çalışma ofisi kurmuştur. Hatay genelinde danışmanlık hizmetleri veren firmamız, sektördeki bütün çalışma faaliyetlerini yapma yetkisi ve becerisine sahiptir..

Misyonumuz

Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.

İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.

Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.

Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.

Ülkemizin en büyük emlak veritabanlarından birisini oluşturmak.

Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek.

Reklamlara, tabelalara, duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.

Vizyonumuz

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır.

Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.

Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.

Emlak sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.

 

Anasayfa

ANASAYFA     

 

HAKKIMIZDA   

 

Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ 

 

Foto Galeri

FOTO GALERİ  

 

İletisim

İLETİŞİM      

 

 
 
Kenan Emlak Tüm Hakları Saklıdır.Site Tasarım & Kodlama Celal Ata - 2016